Nyappy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nyappy

Love, fun and..everything it`s Nyappy
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tzalutareeeee! =3

In jos 
AutorMesaj
Amy-Chloe Brandon
New membre
New membre
Amy-Chloe Brandon


Mesaje : 3
Data de înscriere : 02/04/2009

Tzalutareeeee! =3 Empty
MesajSubiect: Tzalutareeeee! =3   Tzalutareeeee! =3 Icon_minitimeVin Apr 03, 2009 1:42 pm

Uhm...So,hy! =^.^=
Ma numesc Alexa,dar prietenii imi spun Alle...Am 12 ani *stiu,cam mica* si sunt din nu prea minunatul oras Turda,situat in Cluj...
Sunt din zodia Berbecului,asa ca sa nu fiti surprinsi de comportamentul meu ciudat...^^"
Imi plac animeurile *obsebia mea...<3* ,cultura japoneza,dansul,arta tatuajelor si Twilight!! *am citit primele 3 carti traduse...Deabia o astept pe ultima!*...=3
Imi place tot ce tine de muzica,deasemenea,de la Rock pana la J-Rock...Urasc manelele,muzica populara si in general muzica romaneasca.Ma bazez pe straini...
Sunt o fire spontana,am si eu *sa recunosc* unele momente de singuratate,iar de aceea toti ma considera emo...LOL!...Imi place sa-mi bag nasul unde nu-mi fierbe oala si de obicei atrag pericolele...
Uhm...^^"...Sper ca nu v-am obosit si astept intrebari!
Sus In jos
 
Tzalutareeeee! =3
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nyappy :: Administrare :: ~WELCOME~-
Mergi direct la: